Cały świat o tym mówi! cudowny student z Polski otrzymał nagrodę Excellence Award w dziedzinie opieki zdrowotnej po opublikowaniu metodologii leczenia zapalenia gruczołu krokowego, która uratuje miliony żyć ludzkich!


Tymczasem w Polsce: сhamskie lekarze w tajnym porozumieniu z aptekami ukrywają skuteczny środek, który raz i na zawsze eliminuje zapalenie gruczołu krokowego i co roku wyciągają pieniądze od mężczyzn, przepisując drogie leki i procedury!


W tym roku na Europejskim Kongresie Urologii wydarzyło się coś niesamowitego.Cała publiczność stała przez 10 minut i oklaskiwała chłopaka, który był na trybunie. Był to Adam Nowakowski,student z Polski. To on zaproponował zastosowanie unikalnej formuły, która pozwala całkowicie wyleczyć zapalenie gruczołu krokowego i zapobiec wypadkom śmiertelnym.

Adam zaproponował świetny pomysł, a struktury naukowe Polski i Izraela podjęły się jego realizacji. W opracowywaniu produktu zaangażowani byli specjaliści z Instytutu Urologii, Nacjonalnej Akademii Medycznej i wielu innych.Środek został już stworzony i wykazuje doskonałe wyniki.

W jaki sposób nowy środek może uratować miliony żyć ludzkich i dla czego Polacy będą mogli uzyskać go w bardzo obniżonej cenie -w naszym dzisiejszym wywiadzie.

Korespondent: "Adam, jesteś jednym z dziesięciu najbardziej utalentowanych studentów medycyny na świecie. Dlaczego postanowiłeś zajmować się właśnie problemami urologii?”

Adam: Nie chcę o tym rozmawiać publicznie, ale motywacja jest tutaj wyłącznie osobista. Kilka lat temu mój ojciec zmarł na raka prostaty. Wyglądało na to, że wszystko było w porządku, a potem szybka,bolesna śmierć. Potem zacząłem studiować problemy związane z urologią. Byłem w szoku, gdy zdałem sobie sprawę, że większość tabletek w aptekach,to jest bezsensowna chemia, która kaleczy tylko całe ciało. Mój ojciec o tym nie wiedział i pił swoje leki każdego dnia.Przez ostatnie trzy lata całkowicie zanurzyłem się w tym temacie. W rzeczywistości w trakcie pisania pracy pojawiła się nowa metoda pozbycia się zapalenia gruczołu krokowego, o której wszyscy teraz mówią. Uświadomiłem sobie, że wpadłem na coś nowego. Nie mogłem nawet uwierzyć, że spowoduje to takie zainteresowanie ze strony różnych struktur.

Korespondent: "Czy to prawda, że chcieli cię aresztować zaraz po publikacji pracy?"

Adam: Tak, 3 dni po moim wystąpieniu na konferencji. Na szczęście pracownicy głównego uniwersytetu urologicznego ze mną skontaktowali. Pomogli również w rozwiązaniu tej sytuacji z policją.

Korespondent: "A co się stało?"

Adam: Niektórzy z głównych graczy na rynku bali się mojej możliwej umowy z głównym uniwersytetem medycznym i innymi instytucjami w sprawie opracowania innowacyjnego środku. Wtedy było już jasne, że środek będzie w stanie całkowicie pozbyć się zapalenia gruczołu krokowego do optymalnych wskaźników i będzie doskonałym sposobem na przywrócenie potencji. Niewiele o tym wiem, ale leki na zapalenie gruczołu krokowego są jednym z najbardziej drogich segmentów rynku. Nikt nie chce stracić milionów ani miliardów przez jakiegoś studenta.Dlatego zrobili urojenia z niczego. Najwyraźniej liczyli na to, że nic w tym nie rozumiem i nie będzie nikogo, kto by mnie chronił. Ale gdy tylko prawnicy wzięli się za sprawę, stało jasne, że wszystko to było szyto białą nicią. I więcej takich przypadków u mnie nie było.

Korespondent: "Po tym nie było już problemów?"

Adam: Problemów nie było, ale gdy tylko pojawiły się publikacje o mojej metodzie leczenia, natychmiast zacząłem otrzymywać różne propozycje. Francuzi napisali pierwsi, oferując 120 tysięcy euro. Ostatnią propozycję dostałem od amerykańskiego holdingu farmaceutycznego. Chcieli kupić moje opracowanie już w cenie 35 milionów dolarów. Teraz zmieniłem swój numer telefonu i nie wchodzę na portale społecznościowe, ponieważ każdego dnia zawracają mi głowę ofertami zakupu we wszystkich kanałach komunikacji.

Korespondent: "Ale o ile wiem, sprzedałeś formuły?"

Adam: Tak, dokładnie.Może to zabrzmi trochę ostro, ale nie stworzyłem jej, aby była opłacalna dla niektórych osób za granicą. W końcu co się stanie, jeśli sprzedam formułę za granicą? Otrzymają patent, zabronią dalszej produkcji zgodnie z tą formułą i podniosą cenę środku. Może jestem młody, ale nie jestem idiotą. W tej sytuacji Europejczyków po prostu nie można będzie leczyć. Jeden z zagranicznych lekarzy powiedział mi, że taki produkt powinien kosztować co najmniej 2000 zł. W końcu to nie jest żadne rozwiązanie. Kto może go kupić w naszym kraju za takie pieniądze?

Dlatego też, kiedy otrzymałem od Państwa propozycję udziału w opracowaniu krajowego środku, natychmiast się zgodziłem. Współpracowaliśmy z najlepszymi specjalistami w kraju. To było niesamowite. Teraz ten produkt zakończył już badania kliniczne i jest dostępny dla ludzi.

Ze strony Państwa opracowanie środku koordynował Pan Profesor Jacek Marcinowski, główny urolog Polski i dyrektor uniwersytetu medycznego. Poprosiliśmy go o rozmowę o nowym produkcie, jego planach i o tym, gdzie można będzie kupić środek dla zwykłych Polaków.

Korespondent: "Jaka jest istota pomysłu Pana Adama? W rzeczywistości pomaga pozbyć się zapalenia gruczołu krokowego?"

Prof. Jacek Marcinowski: Idea Pana Adama to nowe podejście do walki z zapaleniem gruczołu krokowego. W końcu, jak działają stare leki? Silnie rozszerzają naczynia krwionośne i łagodzą objawy bólu za pomocą środków znieczulających. Jednocześnie kaleczą naczynia krwionośne i serce, za każdym razem coraz bardziej zbliżając śmierć od udaru lub zawału serca. Ale nie wpływają one na główną przyczynę zapalenia gruczołu krokowego - wznowienie krążenia krwi w prostacie. Problem nadal występuje, a ponadto nasila się z każdym użyciem takich leków.

Pomysł Pana Adama pozwala oczyścić małe tętnice prostaty z dwutlenku węgla, co pozwala usunąć pierwotną przyczynę zapalenia gruczołu krokowego i gruczolaka. Pozwala to całkowicie pozbyć się zapalenia gruczołu krokowego, jeśli to dopiero początek. Ale na pewno nie wystarczy, aby zapobiec poważnym stadiom choroby, gdy już występuje martwica i zgnilizna. W rzeczywistości potrzebne były wysiłki tak dużej liczby lekarzy i specjalistów medycznych, aby opracować formułę, którą zaproponował skuteczny środek, który zapobiega zapaleniu gruczołu krokowego na każdym etapie.

Ten wynik został osiągnięty dzięki genialnemu pomysłowi Adama, a także wysiłkom ogromnej liczby lekarzy i specjalistów medycznych, aby zbudować wokół formuły zaproponowanej przez Adama skuteczny produkt, który zapobiega zapaleniu gruczołu krokowego na każdym etapie.

Korespondent: "A co z lekami? Dla mężczyzn z zapaleniem gruczołu krokowego jest ich dużo na rynku."

Prof. Jacek Marcinowski: Tak, jest sporo tych leków. Ale wszystkie opierają się na zasadzie opisanej wcześniej. Leki siłą rozszerzają naczynia w prostacie i układzie moczowo-płciowym, uszkadzają ich ścianki, przeciążają nerki, serce. Tak, usuwają objawy zapalenia gruczołu krokowego, a osoba czuje się lepiej przez krótki czas. Ale ogólnie rzecz biorąc, raczej negatywnie wpływają na ciało niż mają co najmniej pozytywny wpływ na niego. Z ich pomocą pozbyć się zapalenia gruczołu krokowego jest niemożliwe. Jeśli spojrzeć na formuły leków w aptekach, to każdy specjalista rozumie, że nie należy ich nawet przyjmować.

Korespondent: "Czy zapalenie gruczołu krokowego jest naprawdę tak niebezpieczne?"

Prof. Jacek Marcinowski: Czy widział Pan statystyki śmiertelności w Polsce? Pamięta Pan, ile osób umiera z powodu chorób onkologicznych związanych z zapaleniem gruczołu krokowego? 63 procent! To ponad dwie trzecie. Czy widział Pan przynajmniej jedną osobę, która umarłaby na zapalenie gruczołu krokowego, ale nie miałaby raka? Założę się, że nie. Lekarze też nie widzieli. Ponieważ tak się nie dzieje. Każdy, kto zmarł na zapalenie gruczołu krokowego w następstwie niewydolności nerek, niewydolności serca, raka prostaty itp., początkowo miał problemy z zapaleniem gruczołu krokowego. Wszyscy! Na Zachodzie od dawna wiadomo co wywołuje zapalenie gruczołu krokowego. Ryba gnije od głowy, mężczyźni z ... warto usunąć problem, a nawet potencja będzie nawet w wieku 90 lat. A jeśli usuwać konsekwencje zamiast przyczyny, można codziennie jeść garść leków, a wynik wyniesie zero.

Korespondent: "Jak nazywa się ten środek? Czy może Pan krótko opowiedzieć o jego działaniu?"

Prof. Jacek Marcinowski: Nazwa środeku to "Prostasen". Jest skuteczny ze względu na złożony wpływ na organizm i jego unikalny skład, głównie z wysoko skoncentrowanych wyciągów leczniczych naturalnego pochodzenia. "Prostasen" całkowicie oczyszcza prostatę z zanieczyszczeń, oczyszcza układ moczowo-płciowy i nerki. Przywraca prawidłowy przepływ krwi, procesy martwicy i próchnicy zostają zatrzymane. Prostata przestaje "wrzucać" infekcję do układu moczowo-płciowego. Po zakończeniu leczenia zdrowie mężczyzn jest w całości przywrócone, potencja jest zwiększona, ryzyko rozwoju raka prostaty zostaje wyeliminowane, problemy z oddawaniem moczu i wszystkie inne powiązane objawy znikają.

Z tym wszystkim, podobnie jak Pan Adam, podeszliśmy do tej kwestii zupełnie nietrywialnie. Środek - to nie tylko kolejny zestaw chemicznych formuł, które przenoszą się z jednego preparatu do drugiego, ale unikalne połączenie wysoko skoncentrowanych ekstraktów roślinnych, 4 obrońcy Twojej prostaty: 

Ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej
Udowodniono, że korzeń pokrzywy pomaga w utrzymaniu zdrowej równowagi estrogenowo-testosteronowej.

Ekstrakt z dyni zwyczajnej
Badania potwierdziły skuteczność oleju z pestek dyni w łagodzeniu objawów związanych z obrzękiem prostaty. Olej z pestek dyni jest bogaty w cenne substancje takie jak fitosterole, które wykazują właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne.

Ekstrakt z palmy sabałowej
Ekstrakt z palmy sabałowej, znany również jako sabałowy, jest stosowany jako naturalny środek wspomagający w przypadku przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego, czyli przewlekłego zapalenia prostaty. Działanie tego ekstraktu jest związane z jego zdolnością do wpływania na poziom hormonów w organizmie oraz hamowania działania enzymów, które przyczyniają się do rozwoju stanów zapalnych.

Cynk
Pacjenci z przewlekłym zapaleniem gruczołu krokowego mają zwykle niski poziom cynku w prostacie lub płynie nasiennym. Gruczoł krokowy przechowuje cynk, który nie tylko zapobiega powiększeniu prostaty, ale może również pomóc w zmniejszeniu już opuchniętego gruczołu krokowego.

Dzięki temu jest nie tylko tak skuteczny, jak to możliwe, ale także całkowicie bezpieczny w trakcie stosowania.

Już po 12-14 dniach od rozpoczęcia przyjmowania środka następuje widoczna poprawa. Następnie następuje oczyszczenie i przywrócenie prostaty. W przeciwieństwie do chemii farmaceutycznej "Prostasen" nie ma negatywnego wpływu na serce ani inne narządy.

Dystrybujemy Prostasen w Polsce od ponad miesiąca i wybiórczo przeprowadziliśmy ankietę wśród 10 000 naszych klientów:
Wyniki badania ankietowego:
1) Normalizacja oddawania moczu, pozbycie się dolegliwych bólów - 99% respondentów
2) Łatwość i skuteczność leczenia - 100% respondentów
3) Poprawa potencji - 92% respondentów
4) Nie zaobserwowano żadnych skutków ubocznych i zależności - 100% respondentów

Korespondent: Czy Prostasen będzie sprzedawany w aptekach?

Prof. Jacek Marcinowski: Próbowaliśmy sprzedawać Prostasen w aptekach w ciągu miesiąca. Postanowiliśmy jednak rozwiązać umowy na dostawę Prostasen do aptek Polski od 18.03.2023ze względu na to, że zaczęli oni sprzedawać nasz lek z ogromną marżą - 800-1000 zł za opakowanie!

Przedstawiciele aptek stwierdzili, że taki wzrost cen jest uzasadniony tym, że Prostasen jest tym, czego pacjenci potrzebują do leczenia i profilaktyki co 7-10 lat. Nikt nie będzie wydawał pieniędzy na stare leki co miesiąc, kiedy można wziąć kurs Prostasen i zapomnieć o problemach zdrowotnych.

Ludzie przestają kupować leki na zapalenie gruczołu krokowego i leki do poprawienia potencji! A to, ich zdaniem, prowadzi do ogromnych strat pieniędzy dla aptek! Właśnie dlatego znacznie podnieśli cenę na Prostasen!

W związku z tym producent Prostasen rozwiązał umowę ze wszystkimi aptekami! Zamiast prowadzić bezużyteczną wojnę z aptekami, które podwyższają cenę o 5 razy wyżej, producent przeszedł wyłącznie na sprzedaż online! W ten sposób możemy zaoferować kupującym najlepszą cenę!

Korespondent: A ile kosztuje Prostasen?

Prof. Jacek Marcinowski: Dowiedziawszy się o szalonym oszustwie w aptekach, Instytut Urologii i inne struktury krajowe zaproponowały uruchomienie programu rabatowego i zapewnienie pomocy finansowej naszemu projektowi online! W ramach programu są gotowi zrekompensować 80% ceny leku! W rezultacie cena z 80% rabatem wynosi tylko 155 pln!

Korespondent: Jak długo potrwa program rabatowy?

Prof. Jacek Marcinowski: UWAGA! Promocja, w której możesz zamówić Prostasen z 80% zniżką (za jedyne 155 pln zamiast 775 pln), potrwa 2 tygodnie: od 00:00:01 do 23:59:59 lub do zakończenia partii produktu finansowanej przez Instytut Urologii (30 000 opakowań). Z tego powodu polecam jak najszybciej złożyć zamówienie Prostasen. Program nie powtórzy się w tym roku!

Korespondent: Gdzie kupić oryginalny Prostasen, aby nie wpaść na podróbkę?

Prof. Jacek Marcinowski: Proszę zauważyć: istnieją tylko 1 opcja zakupu oryginalnego środku:
Za zgodą redakcji złożymy OFICJALNY FORMULARZ ZAMÓWIENIA natychmiast po rozmowie! W tym polu musisz wpisać swoje Imię i nazwisko, wpisać kontaktowy numer telefonu i kliknąć przycisk “ZAMÓW Z 80% ZNIŻKĄ”!

Nie bój się zostawić wniosku! Na tym etapie, aby zarezerwować środek ze zniżką, wystarczy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego, dzięki któremu nasz operator będzie mógł się z Tobą skontaktować! Udzieli Tobie bardziej szczegółowych informacji o leku i odpowie na wszystkie pytania dotyczące leczenia i dostarczania leku.
Płatność - za pobraniem.

Informacje są aktualizowane w czasie rzeczywistym:

W dniu , z 30 000 pakietów promocyjnych o 80% zniżcie pozostało:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
szt.

Uwaga, akcja z 80% zniżką trwa tylko do (włącznie), lub do wyczerpania zapasów produktu!

775 pln
Cena
155 pln
Komentarze: 17
Komentarze
 • Popularne
 • По времени
Karol Kotowski

Miałem problemy z oddawaniem moczu. Jestem kierowcą ciężarówki. Już myślałem o leczeniu w szpitalu, było tak źle. Teraz zatrzymuję się w toalecie co 4-5 godzin. To nie pamiętam już jak wcześniej kupowałem różne śmieci w aptekach.

Odpowiedz
12
Mariusz Krawecki

Mam pewien ciągły ból i słabą moc. Chcę wierzyć, że to pomoże ... Co więcej, z taką zniżką!

Odpowiedz
10
Agata Gazalowska

Postawiłam męża z tym środkiem ... dosłownie :) Teraz nie ma zapalenia gruczołu krokowego i potencja jest na wysokości :)

Odpowiedz
20
Sebastian Morowski

Czytałem w czasopiśmie medycznym o tym środku. Moim zdaniem to był artykuł ekspercki jakiegoś znanego lekarzu urologii...

Odpowiedz
8
Anna Szultz

Prostasen i naprawdę bardzo pomaga! Zamówiłam dla męża, on prawie miał raka prostaty. Dzięki Prostasen wszystko się udało. Polecam

Odpowiedz
9
Andrzej Dyrkowski

Wziąłem kurs - to pomogło. Ale wezmę kolejny jako środek zapobiegawczy ... Obawiam się, żeby choroba nie wróciła

Odpowiedz
13
Adrian Wilk

Zamówiłem! Jutro powinni dostarczyć

Odpowiedz
20
Michał Chubuk

Biorę przez 2 tygodnie - naprawdę przestałem biegać do toalety!!!

Odpowiedz
7
Helena Morgunowa

Przychodni wywołują chaos i przerażenie. Nie chodzimy tam przez długi czas, to i tak jest bezużyteczne. W prywatnych jest tak drogo że nie mamy takich pieniędzy. Jestem bardzo wdzięczna, że możemy teraz uzyskać Prostasen ze zniżką.

Odpowiedz
11
Kamila Filipchik

Przeczytałam recenzje i zdałam sobie sprawę, że muszę to zamówić! Zamierzam złożyć zamówienie dla mojego męża.

Odpowiedz
18
Amelia Kiselewa

Po złożeniu zamówienia nie wydaje się to skomplikowane. Otrzymaliśmy paczkę w ciągu 3 dni pocztą. Dziękuję bardzo!

Odpowiedz
14
Adrian

To jest jakiś cud. Miałem ostre zapalenie gruczołu krokowego i problemy z potencją. A moje serce bolało, ciśnienie podskakiwało i tak dalej. A teraz wszystko ustąpiło. Wreszcie jestem szczęśliwy obok swojej żony

Odpowiedz
15
Michał Kowalski

Używałem Prostasen przez ostatnie dwa miesiące i już odczuwam znaczną poprawę. Moje objawy zapalenia gruczołu krokowego zmniejszyły się, a ja czuję się o wiele zdrowszy.

Odpowiedz
16
Paweł Nowak

Ten produkt naprawdę działa! Widzę prawdziwe rezultaty po zaledwie kilku tygodniach użytkowania. Czuję się o wiele lepiej i polecam go wszystkim, którzy mają problemy z prostatą.

Odpowiedz
21
Igor Wiśniewski

Byłem sceptycznie nastawiony do Prostasen, ale postanowiłem spróbować. Cieszę się, że to zrobiłem! Moje objawy zmniejszyły się, a ja czuję się o wiele zdrowszy. Naprawdę to zmieniło moje życie.

Odpowiedz
13
Włodzimierz Wójcik

Jestem zaskoczony, jak szybko Prostasen dało rezultaty. Poczułem poprawę już po kilku dniach. Na pewno będę kontynuować korzystanie z tego produktu.

Odpowiedz
16
Aleksander Kowalczyk

Od dawna cierpiałem na problemy z prostatą, a Prostasen naprawdę mi pomogło. Czuję się o wiele lepiej i cieszę się, że znalazłem ten produkt.

Odpowiedz
10
ZAMÓW Z 80% ZNIŻKĄ
Marek z Krakówa właśnie zamówił 2 pakowania Prostasen

Terms and Conditions ("Terms")

Last updated: September 13, 2017

Please read these Terms and Conditions ("Terms", "Terms and Conditions") carefully before using the firstclick.pro website (the "Service") operated by firstclick.pro ("us", "we", or "our"). Your access to and use of the Service is conditioned on your acceptance of and compliance with these Terms. These Terms apply to all visitors, users and others who access or use the Service.

By accessing or using the Service you agree to be bound by these Terms. If you disagree with any part of the terms then you may not access the Service. Terms & Conditions created by TermsFeed for firstclick.pro.

Links To Other Web Sites

Our Service may contain links to third-party web sites or services that are not owned or controlled by firstclick.pro.

firstclick.pro has no control over, and assumes no responsibility for, the content, privacy policies, or practices of any third party web sites or services. You further acknowledge and agree that mysiteuae shall not be responsible or liable, directly or indirectly, for any damage or loss caused or alleged to be caused by or in connection with use of or reliance on any such content, goods or services available on or through any such web sites or services.

We strongly advise you to read the terms and conditions and privacy policies of any third-party web sites or services that you visit.

Changes

We reserve the right, at our sole discretion, to modify or replace these Terms at any time. If a revision is material we will try to provide at least 30 days notice prior to any new terms taking effect. What constitutes a material change will be determined at our sole discretion.

By continuing to access or use our Service after those revisions become effective, you agree to be bound by the revised terms. If you do not agree to the new terms, please stop using the Service.

Privacy Policy

Personal data protection

Security facilities have been introduced by us for protecting your personal data when you enter, transmit or work with your personal information.

Disclosure of private information and its transmission to third parties

Your private information may be revealed by us only if it is necessary for: (a) securing compliance with law's provision or with requirements of judicial proceedings concerning our system; (b) protection of our rights or property; (c) taking immediate actions regarding personal security of our staff or consumers of services, as well as regarding public safety. Your private information which we get in our disposal when you register, may be transmitted to third parties and individuals who cooperate with us for the purpose of improving the quality of our services. Your private data will not be used for any purposes other than listed above. The e-mail address you give us when you register may be used for sending you messages or notifications about changes concerning your application, as well as for distribution of messages about events and changes which occur in the company, important information about new goods and services, etc. The possibility of canceling your subscription is also provided.

The usage of "cookies"

When a user visits a web-site, the file "cookie" is recorded on his computer ( if a user allows the reception of such files). If a user has already visited this website, the file cookie is read from the computer. Aside from other purposes we use cookies in order to facilitate the recording of visitors statistics. Such data help us to determine what kind of information sent to customers may provide more value for them. These data collection is carried out in a generalized form and it never concerns user's private information.

Third parties, including Google, show the advertisements of our company on the web pages in the Internet. Third parties including Google use cookie to show advertisements based on the user's previous visits to our websites and their interests in web browsers. User can prohibit Google to use cookie. In order to do it, you should go to the special Google page at this address: http://www.google.com/privacy/ads/

Changes in confidential disclosure application

Confidential disclosure application should be updated periodically. Thereafter the date of the previous update stated in the beginning of the document will be changed. Notifications about these changes will be placed in a conspicuous place of our web pages.

Thank you for showing interest in our system!

Returns, Refunds and Exchanges Policy

How to Return an Item:

Item(s) must be in original condition to be returned, unless there is a manufacturer defect. Customer must notify firstclick.pro within 30 days of ship date, then return the item within 14 days of receiving a RMA from CDI. In order to make sure the item is returnable, please follow the steps

Below:

 1. First, contact a sales representative within 30 days of ship date of item(s) by by emailing [email protected]
 2. Second, if the item is approved for return, firstclick.pro will write to you. Once the number is received, item must be returned within 14 days.
  firstclick.pro will provide the Customer with specific instructions on where to mail / return item(s) .
 3. Third, please include in the return package stating the reason for the return and the original receipt.

Return Exceptions:

Only products originally shipped from firstclick.pro will be returned to firstclick.pro. By a Customer returning products to firstclick.pro, the Customer certifies that the products were purchased from firstclick.pro and there has been no substitution of the product from another supplier, distributor or other source of the product. The return should be in the original packaging and in unused condition except if approved defective by a firstclick.pro sales representative.

Exchanges:

If the item(s) is in new condition and in the original packaging, you may exchange the item(s) for another item in the first 30 days after ship date. Defective item(s) may be exchanged/returned for the same item. Customer will not be subject to a restocking fee in this case, but without being a defective item, will still have to pay return shipping. Items purchased from firstclick.pro that have been used or altered will not be accepted for exchange and as stated in the Non-Cancelable and NonReturnable items section, items noted as NCNR cannot be exchanged.

Non-Cancelable and Non-Returnable Items:

Some items cannot be returned if they are opened. Customer should contact at email [email protected] before making a purchase with questions regarding the return policy. Customer should read all messages on the www.firstclick.pro.com Cart Page before purchasing an item. Products listed as NCNR status (Non-cancelable and Non-Returnable), will be stated on the Cart Page before you complete the order.

Return Freight / Restocking Fee:

firstclick.pro does not refund the original shipping and handling that the Customer paid on the order. Customer must prepay the return freight charges and

firstclick.pro will not accept COD shipments.

Refunds:

firstclick.pro will notify Customer upon receipt and inspection of returned item(s) and will advise of refund status. Upon approval of return and refund, firstclick.pro will initiate a refund within 48 hours to the original method of payment.

Contact Us

If you have any questions about these Terms, please contact us.

Disclaimer

We, https://firstclick.pro (hereinafter referred to as ‘Site’, ‘We’ or ‘Us’) and or licensors make no warranties or representations whatsoever with respect to the Site, Products, and Services, or any linked site or its content, including the content, information and materials on it or the accuracy, completeness, or timeliness of the content, information and materials.

We also do not warrant or represent that your access to or use of the Site, Products, and/or Services, or any linked site will be uninterrupted or free of errors or omissions, that defects will be corrected, or that the Site, Products, and/or Services, or any linked site is free of computer viruses or other harmful components.

We assume no responsibility, and shall not be liable for any damages to, or viruses that may infect, your computer equipment or other property on account of your use of the Products or Services, or your access to, use of, or browsing of the Site, or your downloading or uploading of any Content from or to the Site. If you are dissatisfied with the Site, your sole remedy is to discontinue using the Site. No advice, results or information, whether oral or written, obtained by you from Us, or through the Site, shall create any warranty not expressly made herein.

We do not necessarily endorse, support, sanction, encourage or agree with any content or any user content, or any opinion, recommendation, content, link, data or advice expressed or implied therein, and We expressly disclaim any and all liability in connection with user content and any other content, materials or information available on or through the Site, Products, and/or Services, created or provided by users or other third parties.

Under no circumstances shall any party, its subsidiaries and affiliates, their respective directors, officers, employees or agents, and other representatives, be liable for any indirect, consequential, incidental, special, or punitive damages, including but not limited to lost profits and business interruption, whether in contract or in tort, including negligence, arising in any way from the use of the Site, Products, Services, and/or the Contents thereof, or of any hyperlinked website even if such party is expressly advised of the possibility of such damages.

With the exception of damages related to legally proven or admitted intellectual property infringement caused by Products and/or Services as delivered by a party without any third party content, in no event shall a party’s liability exceed the total sums received by Us from you during the six (6) month period immediately prior to the date the damages first occurred.